12/24/2012 01:55:00 AM

Wkroczmy


Inspiracji i radości ze świątecznych spotkań z najbliższymi i wszystkiego najlepszego w Nowym roku 2013 życzę Wam kochani.
Do moich życzeń dołączam słowa mojej przyjaciółki Izy, która walczyła i wygrała ze złośliwym śmierdzielem. Dawano Jej tylko 3 miesiące życia. Walczyła a z nią również inni. Dziś jest zdrowa i...
Proszę przeczytajcie sami.
,,Jako zdrowi ludzie CZASAMI zastanawiamy się nad swoim życiem.W pędzie dzisiejszego Świata zapominamy o najistotniejszym, o samym najważniejszym i najczystszym z uczuć. Każdy Je poznał na swój sposób, zna Jego siłę i możliwości, każdy nawet posiada To w sobie, jakkolwiek byśmy zaprzeczali że istnieje i przeklinali na różne sposoby, to i tak wszyscy Jej pragną i potrzebują, a w dodatku każdemu się należy. Więc bez łaski! :)
Niekiedy gubimy Jego sens, lub postrzegamy bardzo powierzchownie, a przecież to właśnie TO napędza cały Świat i ich mieszkańców.
Tak moi drodzy, chodzi tu o miłość. Co za banał nieprawdaż?
Jak Ją okazać, by to co chcemy przekazać tym na którym nam zależy nie postrzegali TO jako nieistotne w ich codziennych zmartwieniach i natłoku zajęć?
Zbliżają się Święta, te duże i te małe... czas na zadumę, wyższe wartości... czas biegania po sklepach za tym czymś, co niby ma być odpowiednikiem wyższego z uczuć.
No i super!
W tym wszystkim co My jako jednodniowi „Mikołajowie“ możemy wnieść w życie tych młodych ludzi, którzy tylko czekają na ciepłe słowo, na gest który pozwoli im dalej marzyć i wierzyć? Którzy tak jak My wszyscy potrzebują miłości, potrzebują zdrowia i siły?
Czy dla Nich i dla Ich uśmiechu jesteśmy w stanie przyodziać „kostium“ choć na 1 dzień?
A może nie potrzeba w ogóle Świąt by zostać takim „Mikołajem“?
„Życie może być fenomenalne, i powinno takie być“ nawet dla tych co uważają to za mało już możliwe. My jesteśmy w stanie tym pokierować, a to dość niesamowite nieprawdaż? "

z fb

Spełnienia marzeń
wraz z miłością wiarą i nadzieją
wkroczmy

z fb

w nowy 2013 rok

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 4kleeblatt , Blogger