31.12.2013

( 393 ) i nadchodzi


Mijają chwile a z nimi nasze życie. Taka jest jego kolej :) przykleić się do krzyża by odliczać. Nikt z nas nie wie jak i kiedy. Nauczeni priorytetów przemieszanych dniami i nocami marzymy o czymś wyjątkowym, niespotykanym. Jednak z czasem zmieniają się marzenia i pragnienia. Często z braku siły do ich realizacji. Często z braku odwagi do ich przeżycia, często z powodu  rozczarowania i zawodu. Nie tylko Nowy Rok jest dobrą okazją do tego, by coś zmienić.   
Ja jednak pragnę Wam życzyć, abyście nadal pozostali sobą. Nie pozwólcie zniszczyć w sobie tego, co was wyróżnia w tłumie. Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. Niech przez każdy dzień Nowego Roku towarzyszy Wam szczęście, a każda godzina mija w spokoju, zdrowiu i harmonii. Moja walka trwa dalej. Nadal bez maleńkiej rączki w mojej dłoni.  Mimo moich przeżyć jestem pełna nadziei, miłości i wiary. Będę nadal podążać w stronę naszego marzenia - najpiękniejszego cudu świata. 
Kochani... Dziękuję WAM za wsparcie i moc Waszego dobra. Z całego serca życzę na wszystkie dni nadchodzącego roku - wiary w sercu i światła w mroku.

4 komentarze:

 1. Ty wiesz czego życzymy Ci najmocniej :) Oby się spełniło! Szczęśliwego Nowego Roku! :***

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziekuje Kochana,
  A dla Was spelnienia TEGO marzenia na TEN Nowy Rok.
  :**

  OdpowiedzUsuń
 3. W nowym roku dużo miłości i spełnienia marzeń, całusy :)

  OdpowiedzUsuń