10.04.2013

( 218 ) Profesor sir Robert Edwards - człowiek wizjonier

Dziś po długiej chorobie w wieku 87 lat zmarł profesor sir Robert Edwards. Człowiek, któremu nie straszne było przeciwstawić się władzom kościoła, państw jak i osobą niewierzącym w dobro in vitro i pomoc takim ludziom jak ja. Dzięki Niemu wielu z Was cieszy lub cieszyć się będzie upragnionym rodzicielstwem. Dzięki Niemu i Jego współtowarzyszą mam szansę na zostanie mamą. Ten człowiek był wizjonerem, któremu nie straszne były obelgi i negatywne emocje osób trzecich.
profesor sir Robert Edwards źródło internet
Pomyślcie o profesorze przytulając dziś przed snem swój ukochany cud życia. Pomyślcie proszę wtedy kiedy dzięki Jego metodzie ucałujecie po raz pierwszy swoje maleństwo.

  
( 217 ) ZaufałamOdczuwam uśpione szczęście, bezgraniczną miłość i spokój, który przybliża mnie do naszych maleństw. Jest mi dobrze. Jest mi błogo. Zaufałam życiu i słowu ,,Jestem". Tak,  jestem tu i teraz z uczuciami, które pomagają mi przygotować się na przyjęcie maluszków. W myślach przytulam je do siebie, całuję, pieszczę, kocham. Nie boję się o nich myśleć. Wtulam Je w moje piersi by poczuły moją miłość jak i moje bicie serca - tylko dla nich i naszych bliskich.