1/25/2014 02:36:00 PM

( 406 ) wędrowanie takim rytmem jakim serce prowadzi

Życie jest niesamowitym artystą, twórcą naszych scenariuszy. 
Spotykamy ludzi i łapiemy ułamki chwil, od których zależy nasz dalszy rozwój. Wszystko jest takie ważne, potrzebne - choć nie zawsze dostrzegalne przez nasza zabiegane spojrzenie. Łzy, uśmiech, samotność, przyjaźń, tęsknota, radość, miłość, śmierć potęgują nasze receptory byśmy czuli, doceniali to nasze życie. Odczuwamy i reagujemy odzwierciedleniem naszych pragnień, mocy i słabości. Tak byśmy byli bezpieczni, kochani, potrzebni.
Jednak co zrobić, gdy pulsacyjny chaos bólu zagłusza umiejętność dbania nie tylko o drugą osobę, ale o własnego siebie? Czy można być dobrym dla innych jeśli zapomnieliśmy docenić i uszanować samego siebie? Bo często bywa, że cenimy siebie tylko wówczas, gdy jest na nas zapotrzebowanie świata zewnętrznego. A przecież nikt nie zadba o ciebie tak bardzo, jak ty sam. Tylko od nas samych zależy czy jesteśmy dość dobrzy tacy, jacy jesteśmy, tak by móc oddychać głębią tego piękna, które nas otacza. Każdy z nas powinien nauczyć się  przeżycia w harmonii  tego, co się pojawia. Mimo bólu, strachu czy gonitwy myśli, trzeba  odnaleźć spokój by móc odczuć zadowolenie a może nawet szczęście?
Kiedy poczujesz nieodparty przymus zrobienia czegoś o czym wcześniej tylko myślało się – nie czekaj, otwórz swe serce, zmysły i ciesz się chwilą dla siebie. Moja wielka miłość do ludzi i życia wydaje mi się  niczym w porównaniu z trzymaniem dłoni małego dziecka, zagubionego starca czy umierającego człowieka.Wszystko w życiu ma swój głęboki sens. Każda droga ma rożne ścieżki. Jednak najważniejsze ze wszystkiego jest wędrowanie takim rytmem jakim serce prowadzi. 
Niżej pokazane zdjęcia są autorstwa bardzo bliskiej mi osoby. To niesamowita indywidualność pełna wrażliwości i głębokiego spojrzenia na piękno. Jej prace wystawiane były na wystawach indywidualnych i zbiorowych, w Polsce i na świecie. Na co dzień jest reżyserem i operatorem krótkich form filmowych i telewizyjnych, tworzy teledyski. Zajmuje się także reżyserią świateł w teatrach oraz fotografuje dla magazynów. Kiedy wczoraj z nią rozmawiałam i zapytałam się o pozwolenie wystawienia kilku prac na blogu  usłyszałam ,, no pewnie :) jasna sprawa :) może przyniesie Ci szczęście :) " Przyniesie szczęście :) Tak , tego szczęścia tak bardzo mi brak.

http://albumrodzinnyfoto.com/wp-content/uploads/2013/12/29280011skajabobas_male.jpg 
http://albumrodzinnyfoto.com/wp-content/uploads/2013/12/29280009brzuchkapli_male.jpg
http://albumrodzinnyfoto.com/wp-content/uploads/2013/12/0008_male.jpg
http://albumrodzinnyfoto.com/wp-content/uploads/2013/12/0007_male.jpg
http://albumrodzinnyfoto.com/wp-content/uploads/2013/12/0006_male.jpg
http://albumrodzinnyfoto.com/wp-content/uploads/2013/12/0005_male.jpg
http://albumrodzinnyfoto.com/wp-content/uploads/2013/12/0003ok_male.jpg 
http://albumrodzinnyfoto.com/wp-content/uploads/2013/12/0002_male.jpg


więcej emocji na stronce

http://albumrodzinnyfoto.com/2 komentarze:

  1. to ja czymiem kciuki za to szczęście
    o
    statnio wokól mnie mnóstwo wyczekanych śzczęśc sie pojawio
    wierzę, że i tu sie objawi:)))

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 4kleeblatt , Blogger