16.11.2014

( 484 )
Nawet to co sobie wyobrażałam - nie było tym czym jest rodzicielstwo. Mimo braku snu i przestawienia wszystkiego jest się w stanie zrobić więcej, niż by się wydawało. Kiedy widzisz na twarzy zadowolenie, uśmiech dziecka , kiedy zagląda z ufnością i ciekawością głęboko w oczy, kiedy zaciska piąstki na naszym palcu i zasypia na piersi w rytm bicia serca - jest po prostu błogo i niesamowicie ciepło na sercu. To co wcześniej odczuwałam to tylko to co poznałam z bycia z dziećmi, które mogłam mieć, przytulić czy zadbać na chwilę. I powiem Wam babeczki kochane, że szczęścia takiego jeszcze nie ogarniam.


Własne dzieciątko to trzymanie nieba i wszelkiego piękna i dobra w ramionach.

9 komentarzy:

 1. Carpe,zaglądam tu i wciąż od nowa zachłystuję się tym waszym małym wielkim szczęściem:)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Basiu - mam tak samo. za każdym razem, gdy tu zaglądam, myślę sobie - jak to wspaniale, że taki jest finał tej wyboistej, ciężkiej drogi. że teraz ten bezmiar radości i szczęścia. i niebo w ramionach.

   Usuń
 2. To takie słodkie zmęczenie przy takich aniołkach cudnych :)))

  Buziaki dla Was :***

  OdpowiedzUsuń
 3. tak jak pisałam wcześniej, więzi matki z dzieckiem, miłości do swojego maleństwa nie można z niczym porównać. sama byłam zaskoczona, że można kochać aż tak bardzo.
  cieszę się razem z Wami. buziaczki:***

  OdpowiedzUsuń
 4. Carpediontka kochane❤️❤️❤️❤️

  OdpowiedzUsuń
 5. Też myśle,że miłość matki i dziecka to najpiękniejsze,najsilniejsze uczucie,jakie może się w życiu zdarzyć.Z niczym nie można porównać cudu narodzin,pierwszych wypowiedzianych słów,pierwszych krokow..,laurki narysowanej niewprawną rączką dziecka i...ściskającej gardło guli wzruszenia na rozdaniu dyplomów:)
  Samych szczęsliwych chwil serdecznie wam życzę
  Asia

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczności :) Dziecko to cud a u ciebie to podwójny cud... Wszystko przyjdzie z czasem i zaczniesz wszystko ogarniać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. oksytocyna robi Ci cudownie:)))

  OdpowiedzUsuń
 8. MORS też płacze ze szczęścia s Tobom!!
  :****

  OdpowiedzUsuń